Logo 1%

Logo OPP


Logo 1%
Dołącz do nas na Facebooku

 

Zapraszamy do udziału w Konkursie

W związku z okresem rozliczeniowym (rozliczeniem roku 2015 każdego podatnika z Urzędem Skarbowym), ogłaszamy Konkurs, do którego zapraszamy wszystkie osoby, które nie tylko lubią czytać, ale również i te, które  chciałyby poznać kulisy powstawania książek multimedialnych w standardzie DAISY.
Aby wziąć udział w Konkursie należy przekazać 1% na cele statutowe Fundacji wpisując w deklaracji podatkowej nasz KRS 0000233669 oraz wyrażając zgodę na ujawnienie przez Urząd Skarbowy danych osobowych. Kolejnym krokiem jest wysłanie na adres email Fundacji: fundacja@klucz.org.pl zgłoszenia chęci udziału w Konkursie.
Wzorem lat poprzednich każda złotówka przekazana Fundacji Klucz pozwoli na wydanie kolejnych tytułów książek. Wśród tytułów znajdą się również propozycje nadesłane przez naszych czytelników. Wśród osób, które wyrażą zgodę na przekazanie danych osobowych przez Urząd Skarbowy rozlosowane zostaną nagrody do wyboru:
– wizyta w studiu nagrań w Warszawie (http://studio-arka.pl/) w czasie realizacji nagrania książki oraz możliwość zajęcia miejsca przed mikrofonem i nagrania fragmentu tekstu, który za zgodą laureata zostanie umieszczony na naszym facebooku,
– książka dr. Stanisława Kotowskiego wydana powiększonym drukiem pt. „Cele rehabilitacji niewidomych i słabowidzących”, z dedykacją autora dla laureata.

Zwiększ swoją szansę na nagrodę

Każda osoba, która prócz przekazania 1%  zdecyduje się na wpłacenie darowizny na cele statutowe otrzyma dodatkowy los (ilość darowizn decyduje o ilości otrzymanych losów np. Pan/i X przekazując 1 % podatku i jedną darowiznę otrzymuje dwa losy, a Pan/i Y za 1% i dwie lub więcej darowizn – ilość darowizn nieograniczona – otrzymuje trzy lub więcej losów, a Pan/i Z, która przekaże tylko darowiznę otrzyma tyle losów ile przekaże darowizn.
Trzy osoby, które przekażą najwyższe kwoty darowizn, otrzymają książkę Pana dr. Stanisława Kotowskiego poza Konkursem ze specjalną dedykacją.  
Przypominamy, iż Darczyńca może przekazać max. 6% swojego dochodu pomniejszając w ten sposób zobowiązania podatkowe. Dodatkowym zyskiem dla Darczyńcy jest zwrot z Urzędu Skarbowego w wysokości 18% przekazanej darowizny.
Dla osób zarabiających powyżej pierwszego progu podatkowego, może to mieć jeszcze większe znaczenie. Szczegóły możemy znaleźć w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych.
Przypominamy, że zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku należy zgłosić swój udział w Konkursie poprzez przesłanie zgłoszenia emailem.
Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki.

Regulamin Konkursu

 

 

Fundacja KLUCZ, 02-493 Warszawa, ul. Krańcowa 23/27
e-mail:
Pełne dane kontaktowe